Найсвіжіші статті з ринку праці

Робота для студентів. Перші кроки

20.03.2017

Студентом бути добре. В пешу чергу тому, що в студентскі роки більшу частину часу можно приділяти навчанню, саморозвитку, та особистому зростанню. Але бути довго лише студентом - неможливо. Навчання підходить до кінця і все голосніше і тривожніше звучить в голові думка: "А що далі?". Куди я зможу влаштуватись, і що зможу робити для того, щоб жити достойно?

Відповідь однозначна - потрібно шукати роботу. Причому шукати її краще починати вже зараз, не чекаючи момента видачі диплома. Адже наявність навіть невеличкого, але успішного досвіду роботи виділисть вас з-поміж сотні таких самих випускніків, що знаходяться в пошуку свого місця в бізнес світі.

З чого почати пошук роботи для майбутнього випускника ВНЗ? Найперша дія, яку портібно зробити (і можливо найскладніша): визначитись із напрямком своєї майбутньої роботи. Питання здавалося б дивне, адже ви вже вчитесь на якійсь спеціальності у ВНЗ, і напрямок має бути очевидним, але практика показує, що для дууууже великої кількості людей, фах отриманий у ВНЗ і професія - дві різні речі.

  1. Візьміть аркуш паперу і запишіть декілька назв бажаних для вас посад.
  2. Проведіть короткий аналіз актуальності даних посад на ринку праці. Для цього оберіть декілька популярних сервісів з пошуку роботи та скористайтесь функцією пошуку за ключовими словами. Використовуючи як ключі ті назви, що ви виписали в першому пункті. При аналізі звертайте увагу на три аспекти: кількість вакансій, інформація по рівень заробітної плати, ключові вимоги до претендетів на посаду.
  3. Навпроти кожної посади, що ви записали, зафіксуйте результати проведеного вами аналізу.
  4. Доповність список, новими посадами, які були знайдені в процесі пошуку в інтернеті, разом з аналізом.
  5. Переглянте результати вашого дослідження. Яка з посад найбільш приваблива? Оберіть дві-три.
  6. Пошукайте резюме кандидатів, що вже шукають роботу на ці посади. Виділіть для себе ключові навички, що ними володіють кандидати. Якими з них ви володієте? Якими ні?
  7. Випишіть, які начики ви ще не маєте, якого досвіду у вас немає.
  8. Подумайте як ви можете отримати їх.
  9. Дійте!

 

 

Читати далі...

MarketLab2016

27.03.2016

Актуально. Креативно. Маркетингово.

MarketLab2016 – це маркетингова конференція, головною темою якої є розвиток бренду.

Протягом двох насичених лекціями та тренінгами днів професійні спікери з України та з-за кордону буду розповідати секрети перетворення звичайного продукту в справжній бренд. На івенті також будуть обговорюватися питання онлайн маркетингу, сучасні тренди та стратегії маркетингової діяльності, B2B та багато іншого.

Окрім продуктивної праці, всіх учасників MarketLab2016 чекають смачні кава-брейки та можливість особисто поставити спікерам власні запитання.

Організатором проекту є команда волонтерів AIESEC - міжнародної неурядової молодіжної організації, яка існує вже більш ніж 60 років у 126 країнах. Учасниками AIESEC є 70 тисяч ініціативної молоді, яка репрезентує більше ніж 2 тисячі університетів у всьому світі. 

MarketLab2016 пройде 16-17 квітня у бізнес-центрі Інком.

Вартість участі у конференції складає 150грн.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/N1thNS

Детальніше:https://vk.com/aiesecml

https://www.facebook.com/events/1106456719366164/

Читати далі...

Крупнейший Международный IT Чемпионат - “Золотой Байт”! Призовой фонд — 500 000 грн

12.01.2016

Продолжается регистрация на участие в Международном ІТ Чемпионате "Золотой Байт 2016" — крупнейшем международном ІТ чемпионате для талантливой молодежи с призовым фондом - 500 000 грн.

 Международный ІТ Чемпионат "Золотой Байт"  - это платформа для объединения молодых ІТ-специалистов, стартаперов, инвесторов, бизнес-ангелов и крупнейших компаний. Участие в чемпионате дает возможность получить предложения о работе, набраться опыта, получить ценные советы от мировых IT гуру, а самое главное инвестиции и поддержку в развитии проектов.

 Принять участие в чемпионате могут школьники и студенты, а также выпускники 2015 года, специализирующие в области IT, дизайна, разработки компьютерных игр и коммуникациях. Регистрация открыта до 31 января.

 Ежегодно в Чемпионате принимает участие более 10 000 человек с Украины, Казахстана, Чехии, Беларуси, Латвии, Литвы и Эстонии. Тема Чемпионата «Золотой Байт 2016»  - Invent Create Change. Организатор — Компьютерная Академия ШАГ, крупнейший учебный центр в сфере ІТ.

 Генеральными партнерами Чемпионата «Золотой Байт» выступают ведущие компании в сфере IT: InterSystems, Intel, Dell, Wolf,  StearlingStudio. Инновационный партнер - Microsoft.

 Вся информация об условиях участия в Чемпионате доступна на сайте www.goldenbyte.org и на страницах проекта в соцсетях: Facebook, VK.  

 Справка:

Компьютерная Академия ШАГ — международный учебный центр, специализирующийся на профессиональном компьютерном образовании. На сегодняшний день работает 35 филиалов в 15 странах мира.

Читати далі...

Конференция игровых разработчиков Games Gathering

12.01.2016

5-6 декабря в Киеве пройдет долгожданная встреча разработчиков компьютерных игр в рамках всеукраинской конференции Games Gathering.Под одной крышей соберутся работники 60-и украинских и зарубежных компаний, а также все желающие приобщиться к миру геймдева.

На конференции будут прочитаны 24 лекции, в которых сотрудники игровых компаний расскажут о тонкостях управления проектами, подводных камнях QA, искусстве монетизации, важности грамотного гейм-дизайна, правильном маркетинге и многом другом. Лекторы представляют ведущие геймдев конторы такие как Ubisoft, Crytec, 4A Games, ERS Games Studio, Nival Red, Red Beat, Epic Games и другие. Кроме этого все желающие могут стать участниками 6-и гейм-батлов, где их ждут интересные и нетривиальные задачи. Гейм-батлы это отличный способ проверить свой профессиональный уровень и выиграть ценные призы.

Кроме этого на конференции будет представлен стенд  Ubisoft с конкурсами и розыгрышами призов и ключей к играм. В Draw зоне Wacomвы сможете поупражняться в рисовании на фирменных планшетах и выиграть приз. На стенде Playtestix - попробовать, что такое живое тестирование проектов. А в зоне Mentatron Neurogame рекомендуем испытать на себе “BCI” (brain computer interface) и при помощи силы мысли управлять роботом! Также вы сможете посетить стенды M81 Studio, Games Academy, GameDev Consulting Group и других компаний. Отдохнуть между лекциями и подготовиться к батлам вы сможете в лаунж зоне организованной пабом Game Inn. А вечером первого дня состоится ставшая уже классической вечеринка Boston Party.

Games Gathering это не только шанс повысить свой профессиональный уровень и быть в курсе современных трендов геймдев индустрии, но и завести новые знакомства и встретить старых друзей.

Читати далі...

Чому наш ярмарок називається "Імпульс - HiPo"

27.10.2015


HiPo - (від Англ. high potential) кандидати на посаду або співробітники з високим потенціалом, здатні до саморозвитку. При правильному навчанні та роботі здатні до ефективної праці та заміщення керівних посад. 
HiPo студент характеризується активністю, лідерськими якостями, прагненням до реалізації, високим рівнем самоорганізації. 

"Імпульс" - слово що присутнє в назвах наших ярмарок вакансій починаючи з 2009 року, коли ми провели перший захід "Імпульс - 2009". З тих пір виросло ціле покоління відвідувачів. Багато з тих, хто шукав роботу на перших ярмарках "Імпульс" сьогодні представляють свої компанії, на наших нових ярмарках вакансій.

Ми запрошуємо всіх по шукачів запалити зірку своєї кар’єри завтра 28.10 у Київському планетарії (вул. Велика Васильківська, 57/3, метро Олімпійська). Будуй кар'єру разом з нами!

Читати далі...

Ярмарок вакансій для студентів та випускників м. Києва "Імпульс-HiPo"

25.10.2015

28 жовтня у всіх хто шукає нову інтелектуальну, і не тільки, роботу буде чудовий шанс, адже саме в цей день буде проходити вже традиційний ярмарок вакансій для студентів та випускників "Імпульс-HiPo", що організований центром працевлаштування "Імпульс".

Цього разу захід проходитиме в приміщенні Київського планетарію, що за адресою вул. Велика Васильківська, 57/3 (це зовсім близько від станції метро "Олімпійська".

Ярмарок вакансій - це захід на якому можна вступити у безпосередній контакт із представниками провідних компаній роботодавців, отримати відповіді на всі свої питання стосовно роботи в них, лишити своє резюме, домовитись за співбесіду. Фактично відвідування ярмарку вже є міні співбесідою. Тому це гарний шанс виділитися на фоні решти кандидатів. Даний захід вже є традиційним для його організаторів. Це 14 за рахунком ярмарок вакансій організований "Імпульсом".

Запали зірку своєї кар'єри!

Отже,

Коли: 28 жовтня 2015 року з 10:00 до 17:00.

Де: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3. ст. метро "Олімпійська"

Умови входу: вільний для відвідувачів (безкоштовний).

Що брати з собою: резюме, можливо візитівки.

Дізнатися більше: з актуальним списком роботодавців і партнерів можна ознайомитись в наших группах у соціальних мережах. Вконтакті та на Facebook. Також деталі можна дізнатися за телефоном: 044-227-03-27 або написавши листа на stud.centr.univ@gmail.com

Читати далі...

Третій набір на стажування «Ближче до ТБ» у 1+1 медіа

28.08.2015

1+1 медіа оголошує третій набір на програму стажування «Ближче до ТБ»

13 серпня стартував третій набір на програму стажування «Ближче до ТБ». Набір триватиме до кінця жовтня 2015 року. Стажери приєднуватимуться до команди 1+1 медіа поетапно, залежно від відділу, у якому проходитимуть стажування.

Нагадаємо, програма стажування «Ближче до ТБ» стартувала у липні 2014 року. Це унікальна можливість для молодих спеціалістів без досвіду попрактикуватись у провідній компанії ринку, а для найкращих – влаштуватись на роботу. 17 найуспішніших із 40 стажерів з першого набору вже стали співробітниками групи, решта потрапили до зовнішнього кадрового резерву. 18 учасників другого набору наразі проходять стажування та матимуть шанс отримати роботу з січня 2016 року.

«Програма стажування, як і будь-яка робота в нашій групі, це виклик і важка праця для кожного, адже у нас працюють тільки найкращі й успіху ми завжди прагнемо досягати більшого. У нас складно, весело і шалено цікаво водночас, і наші двері завжди відкриті для талановитих і наполегливих», - зазначила директор по персоналу 1+1 медіа Анна Ткаченко.

Стажування 2015–2016 років проходитиме у кілька етапів. Із жовтня по грудень 2015 року включно проводитиметься змагання: на кожне місце у другому етапі претендуватиме кілька людей. Із січня по березень 2016 року переможці отримають закріплені оплачувані місця стажерів. За результатами другого етапу учасники матимуть можливість працевлаштуватись у компанії.

На стажування запрошуються студенти старших курсів або випускники з активною життєвою позицією, що прагнуть здобути свій перший телевізійний досвід.

Переваги стажування в 1+1 медіа:

-        можливість стати частиною однієї з провідних медіа компаній України;

-        робота в команді найкращих професіоналів сфери;

-        комфортний офіс, відсутність дрес-коду та суворої ієрархії;

-        доступ до професійного обладнання та новітніх телевізійних технологій;

-        можливість підвищити свою значимість на ринку праці. 

Дізнатися деталі програми та ознайомитися з переліком вакансій можна на сайті  http://media.1plus1.ua/ua/career/trainee

Читати далі...

Potential People проект для людей, що прагнуть розвиватися

27.08.2015

Potential people - це унікальний молодіжний захід, який дає можливість ознайомитись з останніми трендами професійного світу та можливостями особистого розвитку, та знайомство з громадським сектором.

В програмі:

- Цікаві семінари

- Тренування презентаційних навичок та навичок переговорів

- Громадський сектор

- Soft Skills

- Еmotional intelligence

- Бізнес

- Startup

- Маркетинг

- HR

Аудиторія: молодь (до 50 чол.), що відбираються серед зареєстрованих (учасниками можуть стати кандидати з будь-якого міста / ВНЗ / віку).

Організатори залишають за собою право відбирати учасників. Перші 10 зареєстрованих учасників участь у попередньому відборі не беруть. Кількість місць обмежена.

Дата проведення: 15.08.2015 (субота)

Місце проведення: Центр науки та мистецтва “DIYA”, пр-т Перемоги, 44

Час: 10:00 – 18:00

Участь безкоштовна

Реєстрація: goo.gl/F2DTyk 

Читати далі...

IT talk от DataArt

31.07.2015

Инициативная группа DataArt в Киеве приглашает профессионалов, преподавателей, студентов, начинающих разработчиков и тестировщиков к общению, обмену опытом и сотрудничеству. О чем поговорим Разработчики и группы поддержки приложений зачастую мало что знают друг о друге, у них — разные заботы, имечтают каждый о своем. Но именно от суровых парней и девчонок из UNIX, Database, Network, Storage и Application Support команд зависит доступность, производительность и масштабируемость разрабатываемых программ и систем, а зачастую — и успех проекта в целом. Мало сделать оригинальное или полезное приложение, важно сделать«поддерживаемое» приложение. Автор расскажет о типичных проблемах «неподдерживаемых» приложений, какисправить эти проблемы на этапе дизайна и разработки. Мы узнаем, сколько стоит один час простоя крупныхприложений, поймем, как сделать настройку производительности простым и приятным занятием, расскажем, каксделать приложение заранее масштабируемым, чтобы потом не переписывать его заново.

Читати далі...

Ярмарок вакансій Імпульс-2015

19.08.2015

Київський ярмарок вакансій “Імпульс-2015″ – це унікальна можливість особисто зустрітись з представиниками провідних компаній України. Даний захід розрахований на випускників та студентів будь-якої спеціальності та будь-якого ВНЗ.Вхід вільний. На даному заході Ви можете познайомитися з діяльністю компаній-учасників, відкритими вакансіями для молоді (і для студентів, і для випускників), критеріями відбору в компанії, вимоги до кандидатів та особисто поспілкуватися з менеджерами з підбору персоналу та надати їм своє резюме. Захід проходите з 10.00 до 17.00 за такими адресами – 8 квітня: проспект академіка Глушкова, 4Г (корпус факультету радіофізики електроніки та комп’ютерних систем КНУ ім. Тараса Шевченка) 9 квітня: бульвар Тараса Шевченка, 14 (корпус інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка) Різні дні – різні роботодавці.

Читати далі...