Профіль компанії

ПАТ "Укртелеком"

www.ukrtelecom.ua

інформаційні технології; інше;

Про компанію

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів інтернету. Сьогодні компанія надає свої послуги майже 9 мільйонам абонентів фіксованої телефонії. Фіксований швидкісний інтернет обрали для себе понад 1,6 мільйона клієнтів. З 4 жовтня 2013 року ПАТ «Укртелеком» входить до Групи Систем Кепітал Менеджмент.

Залучення молодих фахівців – стратегічний пріоритет Укртелекому. Зараз, як ніколи, нам потрібні таланти, які мають відповідну кваліфікацію, сповнені творчих ідей та бажання професійного розвитку, а також здатні плідно працювати в команді для досягнення спільної мети. 

Якщо це про Тебе, запрошуємо познайомитись із можливостями для молодих фахівців в Укртелекомі:

 

Практики

Щорічні виробничі практики в компанії для студентів профільних вузів, з якими  тісно співпрацює Укртелеком, дозволяють ближче познайомитись з обраною професією та застосувати теоретичні знання на практиці.

Стажування

Стажування у підрозділах компанії дають можливість молодим фахівцям спробувати свої сили у роботі в реальному бізнес-середовищі. Стажери працюють під керівництвом досвідчених наставників та виконують проектні завдання

Освітні проекти

Навчальні курси у поєднанні з проектною роботою розширюють знання учасників про специфіку телекомунікаційної сфери та загальні принципи управління.  Ми готуємо професіоналів у телекомунікаційному бізнесі.

Адреса
бул. Т. Шевченко, 18, м. Київ
Телефон
0-800-506-800
Додатково

Приєднуйся до груп у соціальних мережах та слідкуй за анонсами: 

Facebook

ВКонтакте

Вакансії компанії
Всі вакансії