Профіль компанії

JTI Україна (Джей Ті Інтернешнл Компані Україна)

www.jti.com

торгівля;

Про компанію

JTI входить до групи компаній Japan Tobacco, провідного міжнародного виробника тютюнової продукції. Ми виготовляємо більше ніж 90 марок сигарет, а три з них входять у п’ятірку найбільш популярних у світі. JTI представлена у 120 країнах та об’єднує понад 25 тисяч працівників. Штаб-квартира компанії розташована у Женеві, Швейцарія.

В Україні JTI є другою найбільшою тютюновою компанією та об’єднує 1200 працівників, у центральному офісі в Києві, 9 регіональних офісах та на фабриці у м. Кременчук .

Сьогодні JTI – один з найкращих роботодавців України, який створює захопливу робочу атмосферу та широкі можливості для кар’єрного, професійного та персонального розвитку своїх співробітників.

32 роки – середній вік наших співробітників
5 років – середня тривалість роботи у нашій компанії
3 роки – середня тривалість роботи до наступного підвищення
Більше 40а українців працюють у підрозділах JTI у різних країнах світу
95% співробітників пишаються тим, що працюють в JTI Україна*

* Згідно з Дослідженням залученості співробітників JTI Україна в роботу, проведеним 2012 року.

Ми цінуємо наших професіоналів, тому, окрім конкурентної заробітної плати, співробітник JTI отримує широкий компенcаційний пакет: медичне страхування та страхування життя, компенсацію витрат на обіди, додаткові 4 дні відпустки.

Для кар’єрного та професійного розвитку ми пропонуємо внутрішні та зовнішні тренінги, розмовний клуб англійської мови, корпоративну бібліотеку, спеціалізовані програми розвитку кар’єри та менеджерського потенціалу, крос-функціональні проекти та освіту за програмою MBA.
Ми також піклуємось про те, щоб атмосфера, в якій наші колеги працюють та розвиваються, була мотивуючою та надихаючою. Для цього в нас створена справжня Галерея сучасного мистецтва в офісі, діє корпоративна соціальна мережа MyJTI, проводяться корпоративні святкування Нового року та Літній пікнік з сім’ями співробітників, розроблені програми для підтримки балансу робота-життя (корпоративний футбол, йога, конкурс JTI має талант та JTI Band).

Більше дізнатися про JTI, а також про вакансії можна на сайті www.jti.com. Якщо ви не знайшли цікавої для себе позиції, зареєструйтесь на www.jti.com в розділі Careers, секція Jobs at JTI, для того, щоб отримувати розсилку вакансій на електронну пошту.

Адреса
м. Київ, вул. Г. Сковороди 19
Телефон
+38(044)4907800
Додатково
Стажування в JTI Україна

Програма стажування в JTI Україна – це чудова можливість для молодих спеціалістів отримати мультифункціональний досвід роботи та розпочати успішну кар’єру в одній з найбільших міжнародних FMCG компаній країни. Стажування триває 14 місяців і дає учасникам багато переваг.

Наша статистика з 2007:

49 випускників програми стажування 43 з них отримали постійне місце роботи в JTI 9 вже стали менеджерами

Якщо ви бажаєте взяти участь у програмі стажування JTI, надішліть своє резюме на електронну пошту: UA.Recruitment@jti.com. Будь ласка, в назві листа вкажіть «Стажування» та назву свого університету.

Вакансії компанії
Всі вакансії