Профіль компанії

Мережа супермаркетів "Сільпо"

silpo.ua/ua/career/

торгівля;

Про компанію

Один з найважливіших факторів успіху торгової мережі «Сільпо» – її співробітники. Завдяки постійно зростаючим досвіду та компетентності співробітників компанія займає лідируючі позиції на українському ринку.

 
Успішне функціонування всіх робочих процесів мережі супермаркетів «Сільпо», починаючи від стратегічного планування і закінчуючи доставкою товарів на полицю, забезпечують більш ніж 20 000 співробітників. Люди завжди були найбільш головним капіталом компанії, саме їх успішна кар’єра є причиною нинішнього процвітання супермаркетів «Сільпо». Завдяки їм за декілька років наші супермаркети посіли позицію лідера на ринку споживчих послуг.

Динамічно розвиваючись, мережа «Сільпо» завжди рада вітати у рядах своїх співробітників нових спеціалістів, пропонуючи їм можливість професійного та кар’єрного зростання. У великому, але дружньому колективі постійно з’являються різноманітні вакансії, які можуть зацікавити як людей, які тільки починають свою кар’єру, так і досвідчених фахівців.

Для перших компанія пропонує підготовку та навчання, а для других – цікаве середовище для подальшого розвитку.  Якщо вам цікава робота в успішній компанії, можливість кар’єрного росту та отримання безцінного досвіду, надсилайте своє резюме на електронну адресу m.oblakevych@fozzy.ua

Адреса
Мінський пр., 4а
Телефон
099-957-46-33
Додатково
Вакансії компанії
Всі вакансії