Профіль компанії

Innovecs

https://www.innovecs.com/careers/

інформаційні технології;

Про компанію

Innovecs - американська компанія в області технологічного аутсорсингу зі штаб-квартирою в Україні.
Ми спеціалізуємося на проектуванні та розробці «під ключ» інноваційних коробкових програмних рішень для клієнтів по всьому світу. Ми створюємо передові продукти і працюємо над складними проектами, де потрібні висококваліфіковані експерти і нестандартні інженерні рішення.


Така особливість допомагає нам зберігати в аутсорсингової компанії особливу «продуктову» атмосферу. Саме цей «дух Силіконової Долини» привертає до нас досвідчених інженерів, які вміють вирішувати нетривіальні завдання, і забезпечує можливість постійного розвитку їх технічних і галузевих знань.


Для нас важливо, щоб кожен фахівець з першого дня чітко уявляв своє кар'єрне і професійне шлях в Innovecs. Обмежень немає. Оскільки головний офіс / штаб-квартира знаходиться тут, ми даємо можливість кожному піднятися по кар'єрних сходах настільки високо, наскільки вистачить бажання і амбіцій.


У той же час, складні проекти забезпечують умови для безперервного професійного розвитку людей, поглиблення технічних навичок і розуміння галузевої специфіки. Ми також підтримуємо різні внутрішні ініціативи з обміну знаннями, досвідом і особистісному зростанню.
Ми пишаємося тим, що клієнти довіряють нам створення абсолютно нових, і часто революційних програмних продуктів «з нуля». Успіх цих проектів забезпечується завдяки нашому «технологічного спецназу» - досвідченим архітекторам, доменним експертам і талановитим інженерам.


Саме з цієї причини ми беремо в команду тільки найкращих фахівців у своїй галузі знань, яким готові запропонувати необмежені можливості розвитку кар'єри в ІТ, комфортні умови роботи і привабливий компенсаційний пакет.

НАША МІСІЯ
Зберігати і розвивати інженерний дух Силіконової Долини за її межами, щоб створювати кращі програмні продукти для наших клієнтів по всьому світу
Дізнайтеся більше про Innovecs: www.youtube.com/watch?v=9UA4_oHyYwk

Адреса
бульвар Вацлава Гавела 6
Телефон
8-044-593-77-94
Додатково
Вакансії компанії
Всі вакансії