Профіль компанії

Міратех

www.miratechgroup.com

інформаційні технології;

Про компанію

Основні відомості про Міратех

∙ Міратех - це провідний український постачальник ІТ аутсорсингу з головним офісом в Києві, Україна
∙ Сервісна мережа компанії охоплює всі регіони країни, включаючи кілька великих міст України, де знаходяться центри розробки ПЗ та аутсорсингу бізнес процесів
∙ Міратех має багатий досвід виконання міжнародних проектів та оптимізації життєвого циклу продукту
∙ Починаючи з 2003 року Міратех - це організація рівня СММ 3
∙ Міратех сертифікований за стандартом ISO 9001 з 2001 року
∙ Міратех надає послуги компаніям із списку Fortune 1000
∙ Міратех - провідна компанія України в галузі аутсорсингу ІТ
∙ На січень 2011 року штат співробітників компанії налічув 400 осіб, фахівці Міратех мають сертифікати Avaya, Cisco, Сitrix, CMU / SEI, Genesys, HP, IBM, McAfee, Microsoft, Oracle, Sun та інші
∙ Фінансові результати Міратех щорічно проходять аудит, аудитором виступає міжнародна компанія Ернст & Янг

Міратех сьогодні

Сьогодні Міратех - це корпорація, що надає унікальний спектр інформаційно-технологічних та консалтингових послуг у всьому світі. Синтез реального досвіду в галузі розробки ПЗ і досвіду реалізації міжнародних проектів з оптимізації життєвого циклу продукту – це те, що робить Міратех недосяжним для конкурентів.
Ключовою особливістю підходу Міратех до використання технологій та бізнес процесів є увага до потреб замовника, що допомагає клієнтам компанії не тільки зменшити ризики, пов'язані з ресурсами і бюджетом, а й посилити конкурентні переваги без втрати якості отримуваних послуг.

Висока корпоративна культура, що підтримується в усіх офісах і філіях компанії Міратех, заснована на усвідомленні всіма членами колективу важливості свого внеску в спільну задачу розвитку бізнесу, безкомпромісній прихильністі до якості і максимальній увазі до замовників та їх вимог.

Ми створюємо сприятливі умови для ефективної роботи, підтримуємо ініціативу та заохочуємо сумлінну працю всіх членів колективу.

Найкращим свідченням цього є те, що чимало співробітників працює в нас протягом 5, 10 і навіть 15 років, і це в компанії, що була заснована в 1989 році!

Наші співробітники віддані спільній меті, вони зміцнюють і підтримують відмінну репутацію компанії Міратех.

Адреса
проспект Науки 41
Телефон
206-40-91
Додатково
Вакансії компанії
Всі вакансії