Профіль компанії

Danone Ukraine

www.danone.ua

промисловість; інше; торгівля;

Про компанію

«Данон» був однією з перших міжнародних компаній, що прийшла на український ринок та розпочала добу широкомасштабного виробництва йогурту, природного продукту харчування, що корисний для здоров'я.
Від самого початку компанія почала асоціюватись зі здоров'ям та інноваціями, турботою про споживачів та щоденним контролем якості. Проте бізнес не може процвітати та називатися повноцінним, не приносячи користь своїм працівникам, місцевій економіці та суспільству. Тому на сьогоднішній день ми ставимо перед собою дуже амбіційну мету: за наступні 5 років покращити якість та збільшити тривалість життя середнього українця на 5 років. ««Данон» в Україні» - за більш тривале й повноцінне життя!

Нести здоров'я через корисні продукти харчування - ось наша головна місія. Здорові люди, здоровий бізнес, здорові продукти - це те, заради чого ми працюємо, і кожен день намагаємося донести цінності здорового способу життя до наших співробітників, акціонерів, партнерів, органів державної влади та місцевих спільнот.


На жаль, українці живуть в середньому на 8 років менше, ніж жителі сусідніх країн Європи. У нас удвічі більше шансів захворіти серйозними хворобами, що, за нашим переконанням, і впливає на тривалість життя.
Ми хочемо змінити цю ситуацію, і показати, що здорове харчування може вплинути на збільшення тривалості та якості життя кожного українця. Завдяки нашій програмі з безпеки, розвитку нашої категорії, а також любові до наших людей і партнерів, ми будемо працювати для того, щоб люди могли жити довше і радувати своїх близьких.


У наступні 5 років ми плануємо збільшити тривалість життя жителів України на 5 років.
«Данон» в Україні за більш тривале й повноцінне життя!

Адреса
Київ, вул. Багговутівська, 17/21, 04107
Телефон
38044 594 80 00
Додатково
Вакансії компанії
Всі вакансії